Başa Dön
Seçme ve Yerleştirme Hizmeti

Seçme ve Yerleştirme Hizmeti

 Talep ettiğiniz nitelikteki her unvan için öncesinde ön çalışmamızı yapıyoruz. Size yalnızca özgeçmiş taraması yapmaktan ziyade ön bir fizibilite çıkarıyoruz. Adayları firma kültürünüze uygun olabilecek şekilde birçok farklı kaynak üzerinden araştırıyoruz. Aday farklı mülakatlardan geçtikten sonra karşılıklı görüşlerimizi masaya yatırıyor, sizinle ortak akıl ile en doğru kararı vermenize yardımcı oluyoruz. Mutlaka olumlu sonuçlandırdığımız her adayın referans araştırmasını titiz bir şekilde yapıyoruz.

Bizim için yaka renginin bir önemi yok, tek bir cümle ile “İşi, ehline ve işini severek yapanlara veriniz.”  Biz işimizi severek yapıyor, saat ve gün ayırt etmeksizin ve iyi sonucunu alana kadar müşterilerimiz için çalışıyoruz.
 
Proses HR; Seçme ve Yerleştirme Hizmet sürecinde danışmanlık yaptığı müşterilerine çözüm ortağı bilinciyle hareket eder, tüm süreci uyum içerisinde yönetiriz. Çözüm ortaklarımızın bu süreçte, İşveren Markası değerini ön planda tutarız.
Seçme ve Yerleştirme hizmetinde amacımız, size / firmanıza en uygun ve doğru adayı bulmak, uzun süre birlikte güzel işlere imza atacağınız çalışanlara sahip olmanızı sağlamaktır.Proses İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri İşkur’un denetiminde 06.12.2018 tarihli 1022 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu kanunu gereğince, iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87, Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi: 0216 418 34 57

Proses İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

Suadiye Mah. Bağdat Cad. No:399/B Kat:1 Kadıköy İstanbul
Tel : 0 216 709 71 49 | Fax : 0 850 522 34 03
Bizi Takip Edin