Başa Dön
Neden Biz?

Neden Biz?

Niçin Proses HR ile çalışmalısınız?

  1. Ortak Düşünce ve Planlama YAPARIZ

Müşterilerimizle aynı dili konuşmaya amaç ediniriz. Müşterilerimiz bizim iş ortağımızdır, bu düşünce ile çalışırız. Proje boyunca, İnsan Kaynakları Uzmanlığını sanki işverenlerin kendi organizasyonun bir parçası gibi hareket ederek servisimizi sunarız.

  1. İlan Ücreti ALMIYORUZ!

Seçme ve Yerleştirme Hizmetlerimizde müşterimizden ilan yayınlama ücreti almıyoruz. Pozisyon ne olursa olsun, işe alım hizmetimizi başlattığımız andan itibaren amacımız firmanızı en uygun adayla bir araya getirmektir. Bu amaçla çalıştığımız seçme ve yerleştirme hizmetimizde ilan yayınlama durumunda müşterilerimizden bu ücreti talep etmiyoruz.

  1. Mutlak Mesai Saatleri YOK!

Proses-HR olarak müşterilerimizle anlaştığımız her bir danışmanlık hizmetimiz için gün ve saat kısıtlaması olmadan çalışırız. Butik hizmet anlayışımızı mutlak mesai saatleri olmadan yapıyoruz.

  1. Sahada İK Çalışanınız VAR

Özellikle Mavi Yaka ve Teknik personel işe alım süreçlerinde, On Site (yerinde) IK Hizmetimiz ile Seçme ve Yerleştirme hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz için pozisyonun gerekliliğine göre saha inmekten çekinmiyoruz.

  1. İşveren Markanızı ÖNEMSİYORUZ

Seçme ve yerleştirme projelerinde en uygun en doğru adayı bulmanın önemi kadar, olumsuz sonuçlanan adaylarında önemini biliyor ve mutlaka geri bildirim yapıyoruz. Olumlu / olumsuz adaylara her zaman geri dönüş yapıyor ve bilgileri paylaştıktan sonra projeyi kapatıyoruz. Adaylara geri bildirimin doğru zamanda ve uygun bir dille verip işveren markanızı koruyoruz. Proje süreci boyunca markanızın elçisi oluruz.

  1. Güncel Teşviklerden haberdar ediyoruz. Maliyetinizi AZALTIYORUZ

Proses-HR İŞKUR’a bağlı bir Özel İstihdam Bürosudur. ÖİB olduğumuz bilincini müşterilerimize taşıyoruz. Nasıl mı? Her yeni işe alım yaptığınız personelle ilgili teşviklerden yararlanabiliyorsanız haber veriyor güncel bilgilerden sizi haberdar ediyoruz. Böylece paranız cebinizde kalıyor ve güncel teşviklerden yararlanarak personel maliyetinizi düşürmede bir katkıda bizden oluyor.

Proses İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri İşkur’un denetiminde 06.12.2018 tarihli 1022 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu kanunu gereğince, iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87, Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi: 0216 418 34 57

Proses İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

Suadiye Mah. Bağdat Cad. No:399/B Kat:1 Kadıköy İstanbul
Tel : 0 216 709 71 49 | Fax : 0 850 522 34 03
Bizi Takip Edin